Stel cookie voorkeur in

Team

Angelique de Boom

Groep 1/2B

Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag.

adeboom@sophiascholen.nl

Anneliese van der Klaauw

Groep 7

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

avanderklaauw@sophiascholen.nl

Chantal den Boef

Groep 1/2C

Werkdagen: maandag t/m vrijdag.

cdenboef@sophiascholen.nl

Daniëlle van den Bovenkamp

Groep 3A

werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

dvandenbovenkamp@sophiascholen.nl

Daniëlle van Pampus

Groep 1/2A

Werkdagen:  dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

dvanpampus@sophiascholen.nl

Eline van Dijk

Groep 8

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.

evandijk@sophiascholen.nl

Emilie Owel

IBer

Werkdagen: maandag t/m donderdag

eowel@sophiascholen.nl

Esther Selier

Groep 4

Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

eselier@sophiascholen.nl

Helen van Kampen

Groep 6

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

hvankampen@sophiascholen.nl

Ingrid van der Vlugt

Groep 3B en groep 8

Werkdagen: woensdag en vrijdag

ivandervlugt@sophiascholen.nl

Iris Herruer

Groep 5

Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag

iherruer@sophiascholen.nl

Irma Klunder

Groep 1/2B en groep 4

Werkdagen: maandag en dinsdag

iklunder@sophiascholen.nl

Liesbeth Buschman

Groep 1/2A

Werkdag: maandag

lbuschman@sophiascholen.nl

Marjan Voorn

Groep 5 en groep 6

Werkdagen: dinsdag t/m donderdag

mvoorn@sophiascholen.nl

Marloes van den Burg

Groep 7

werkdagen: maandag en dinsdag

mvandenburg@sophiascholen.nl

Nelly Vijfhuizen

Directie

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

directie.willibrord@sophiascholen.nl

Paula van der Zeeuw

Groep 3A

werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

pvanderzeeuw@sophiascholen.nl

Sonja Sentel

Groep 3A

Werkdagen: donderdag en vrijdag

ssentel@sophiascholen.nl

Yvon Olde Damink

Groep 3B

Werkdagen: Maandag t/m donderdag.

yoldedamink@sophiascholen.nl