Stel cookie voorkeur in

Team

Ingrid v.d. Vlugt

groep 3B en groep 8

woensdag en vrijdag

ivandervlugt@sophiascholen.nl

Marloes v.d. Burg

groep 7

maandag en dinsdag

mvandenburg@sophiascholen.nl

Yvon Olde Damink

groep 3B

maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

yoldedamink@sophiascholen.nl

Sonja Sentel

groep 3A

donderdag en vrijdag

ssentel@sophiascholen.nl

Paula v.d. Zeeuw

groep 3A

maandag, dinsdag en woensdag

pvanderzeeuw@sophiascholen.nl

Ton Berends

onderwijsassistent

woensdag

tberends@sophiascholen.nl

Eline van Dijk

groep 8

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

evandijk@sophiascholen.nl

Helen van Kampen

groep 6 en ICT coördinator

maandag t/m vrijdag

hvankampen@sophiascholen.nl

Esther Selier

groep 4

dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

eselier@sophiascholen.nl

Nelly Vijfhuizen

directeur

Maandag t/m vrijdag

directie.willibrord@sophiascholen.nl

Chantal den Boef

groep 1/2C

Maandag t/m vrijdag

cdenboef@sophiascholen.nl

Liesbeth Hersman

intern begeleider

maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

lhersman@sophiascholen.nl

Daniëlle van Pampus

groep 1/2B

dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

dvanpampus@sophiascholen.nl

Jeanette Kocken

groep 1/2B

maandag t/m vrijdag

jkocken@sophiascholen.nl

Liesbeth Buschman

groep 1/2A

maandag

ibuschman@sophiascholen.nl

Marjan Voorn

groep 5 en groep 6

dinsdag, woensdag en donderdag

mvoorn@sophiascholen.nl

Iris Herruer

groep 5

maandag, donderdag en vrijdag

iherruer@sophiascholen.nl

Anneliese van der Klaauw

groep 7

woensdag, donderdag en vrijdag

avanderklaauw@sophiascholen.nl

Irma Klunder

groep 4

maandag

iklunder@sophiascholen.nl